//Ostatni post kampanii – prosimy, przeczytajcie do końca!

Ostatni post kampanii – prosimy, przeczytajcie do końca!

Za nami kilka tygodni intensywnej kampanii. Uważamy, że powinna ona opierać się na konkretnych propozycjach. Dlatego przedstawiliśmy kompleksowy program dla Ochoty na najbliższe lata. Dyskutowaliśmy z Wami o nim tutaj, a także na ochockich ulicach, placach i w parkach. To konkretne postulaty, z których będziecie mogli nas rozliczać po wyborach.

Sprawy Ochoty decydują się nie tylko na poziomie władz dzielnicy, ale także na poziomie władz miasta – w tym Rady Warszawy. Dlatego tym razem 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝗿𝗮𝗱𝘆 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗹𝗻𝗶𝗰𝘆 𝗷𝗮𝗸𝗼 𝗞𝗪𝗪 𝗢𝗰𝗵𝗼𝗰𝗶𝗮𝗻𝗶𝗲 + 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗮 𝟮𝟬𝟱𝟬 (𝗹𝗶𝘀𝘁𝗮 𝗻𝗿 𝟭𝟴).

Współpraca z Polską 2050 daje nam szansę na 𝘄𝗽𝗿𝗼𝘄𝗮𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗸𝗮𝗻𝗱𝘆𝗱𝗮𝘁𝗸𝗶 𝗢𝗰𝗵𝗼𝗰𝗶𝗮𝗻 𝗱𝗼 𝗿𝗮𝗱𝘆 𝗺𝗶𝗮𝘀𝘁𝗮 𝘇 𝗹𝗶𝘀𝘁𝘆 𝗧𝗿𝘇𝗲𝗰𝗶𝗲𝗷 𝗗𝗿𝗼𝗴𝗶. Jedynką na tej liście w okręgu Ochota-Śródmieście jest nasza założycielka, liderka i niedawna wiceburmistrzyni dzielnicy, 𝗠𝗮𝗿𝗶𝗮 Środoń. Startuje ona z naszym poparciem i jako kandydatka niezależna (więcej o niej: bit.ly/srodon2024). Pomóżcie w tym głosowaniu, a Ochota zyska naprawdę 𝗺𝗼𝗰𝗻𝘆 𝗶 𝗺𝗲𝗿𝘆𝘁𝗼𝗿𝘆𝗰𝘇𝗻𝘆 𝗴ł𝗼𝘀 𝘄 𝗿𝗮𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗺𝗶𝗮𝘀𝘁𝗮.

➡️ 𝗖𝗮ł𝘆 𝗽𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺 naszego komitetu: bit.ly/ochocianie-program-2024 (wraz z linkami do szczegółów naszych propozycji).

➡️ 𝗡𝗮𝘀𝗶 𝗸𝗮𝗻𝗱𝘆𝗱𝗮𝗰𝗶 i ich sylwetki: bit.ly/kandydaci-ochocianie.

Czy któreś z naszych propozycji Wam się szczególnie spodobały? Zachęcamy do komentarzy i pytań 😀

Jeśli chcecie nam pomóc na ostatniej prostej kampanii w dotarciu do większej liczby osób z naszymi propozycjami, prosimy: 𝘇𝗮𝗿𝗲𝗮𝗴𝘂𝗷𝗰𝗶𝗲, 𝘀𝗸𝗼𝗺𝗲𝗻𝘁𝘂𝗷𝗰𝗶𝗲, 𝘂𝗱𝗼𝘀𝘁𝗲̨𝗽𝗻𝗶𝗷𝗰𝗶𝗲 𝘁𝗲𝗻 𝗽𝗼𝘀𝘁! Najlepiej pisząc też kilka słów o tym, dlaczego warto zagłosować na Ochocian 😀