//Nasz program – zielone podwórka, równe chodniki, dostawione ławki, regularnie wywożone śmieci

Nasz program – zielone podwórka, równe chodniki, dostawione ławki, regularnie wywożone śmieci

Dzielnica to nie tylko duże, reprezentacyjne inwestycje, ale przede wszystkim mnóstwo – pozornie drobnych – zmian na lepsze do zrobienia..

✅𝗢𝗱𝗯𝗲𝘁𝗼𝗻𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗶 𝘇𝗮𝘇𝗶𝗲𝗹𝗲𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗮𝗻𝗶𝗲𝗱𝗯𝗮𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗽𝗼𝗱𝘄ó𝗿𝗲𝗸. Skucie niepotrzebnego asfaltu i zasadzenie estetycznych drzew, krzewów czy bylin. Szczególnie rodzimych gatunków i odmian, aby cieszyły zielenią i dawały wytchnienie w upały.

✅𝗪𝘆𝗿𝗲𝗺𝗼𝗻𝘁𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗻𝗶𝗲𝗿ó𝘄𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗰𝗵𝗼𝗱𝗻𝗶𝗸ó𝘄 – tak aby nie stanowiły zagrożenia, zwłaszcza dla osób starszych czy dzieci. Nie może być tak, że osoby poruszające się na wózkach, czy rodzice z wózkami dziecięcymi mają trudności w przejechaniu przez swoje podwórko czy wzdłuż ochockich ulic!

✅𝗢𝗱𝗯𝗶ó𝗿 ś𝗺𝗶𝗲𝗰𝗶 𝘇 𝗸𝗼𝘀𝘇𝘆 𝘂𝗹𝗶𝗰𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵 𝘄𝘆𝘀𝘁𝗮𝗿𝗰𝘇𝗮𝗷ą𝗰𝗼 𝗰𝘇ę𝘀𝘁𝘆, co najmniej codzienny, Skończymy z tym, że śmieci z koszy wysypują się na chodniki i trawniki oraz są roznoszone przez ptaki po całych osiedlach.

✅𝗥𝗼𝘇𝘄𝗶ą𝘇𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘂𝗺𝗼𝘄𝘆 𝘇 𝗚𝗚𝗞𝗢, które nie potrafi zadbać o budynki ani podwórka.

✅𝗣𝗼𝘀𝘁𝗮𝘄𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲 ł𝗮𝘄𝗲𝗸 𝗱𝗹𝗮 𝗼𝘀ó𝗯 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘀𝘇𝘆𝗰𝗵 𝗽𝗿𝘇𝘆 𝘂𝗹𝗶𝗰𝗮𝗰𝗵, aby seniorzy mogli odpocząć w drodze na zakupy, czy do biblioteki. Miejsca, w których postawimy ławki, zostaną wyznaczone po konsultacji z mieszkańcami – aby nie sprzyjały gromadzeniu się przy nich niepożądanych osób i jak najlepiej służyły mieszkańcom.

☘️𝗠𝗮𝗰𝗶𝗲 𝗷𝗮𝗸𝗶𝗲ś 𝗽𝗿𝗼𝗽𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗲/𝘇𝗱𝗷ę𝗰𝗶𝗮 𝗽𝗼𝗱𝘄ó𝗿𝗲𝗸, które powinny się zmienić? 🙂

➡️Nasz pełny program: bit.ly/ochocianie-program-2024

🗳️Kandydujemy do Rady Dzielnicy jako KWW Ochocianie + Polska 2050.

🗳️Do Rady Warszawy popieramy naszą liderkę Marię Środoń, która startuje jako kandydatka niezależna z pozycji nr 1 na liście Trzeciej Drogi (okręg nr 1 obejmujący Ochotę i Śródmieście).